LT EN
(+370 5) 2496 448
VALDYMAS
LDK Prezidiumas
image
Danukas Arlauskas
LDK Prezidentas
+370 5 249 6448
danas@darbdaviai.org
jolanta
Jolanta Blažytė
Viceprezidentė
Įmonių grupės „Vikonda“ valdybos pirmininkė
jolanta@vikonda.lt
Gintaras
Gintas UMBRASAS
Viceprezidentas
UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ direktorius
gintas@ekt.lt
ildefonsas
Ildefonsas PETKEVIČIUS
Viceprezidentas
ŽŪB „Kerkasiai“ vadovas
ildefonsas@kerkasiai.lt
image
VYTAUTAS KISIELIUS
LDK Vykdantysis direktorius
Lietuvos nepriklausomų šilumos gamintojų asociacijos prezidentas
vytautas@kisielius.com
LDK Prezidiumo nariai
Mindaugas ARDIŠAUSKAS
MB „Korporatyviniai partneriai“ direktorius
ardisauskas.mindaugas@gmail.com
Romas AUSTINSKAS
Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas
office@linava.lt
Artiom BEZBORODYCH
UAB „Polivektris“ komercijos direktorius
info@polivektris.lt
Zigmantas DARGEVIČIUS
UAB „Liuks“ generalinis direktorius
zigmantas@santakahotel.eu
Česlovas DAUGĖLA
UAB „Kortas“ valdybos pirmininkas
d.alytus@gmail.com
Kęstutis DAUKŠYS
UAB „Kilimai“ valdybos pirmininkas
kestutis@kilimai.lt
Rimantas JUŠKA
LKAB „Klaipėdos Smeltė“ generalinis direktorius
rimantas.juska@smelte.lt
Albinas KAZANAVIČIUS
Utenos apskrities darbdavių asociacijos prezidentas
info@utenosgelzbetonis.lt
Rimantas KVESELAITIS
UAB „Impuls Lt“ direktorius
rimantas@impuls.lt
Daumantas LAPINSKAS
AB „Avia Solutions Group“ valdybos narys
daumantas.lapinskas@aviasg.com
Aurelija Gabrielė MALDUTYTĖ
Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos prezidentė
aurelija.maldutyte@liia.lt
Dangutė MIKUTIENĖ
UAB „Polivektris“ Lietuvos vaistinių asociacijos pirmininkė
dangute.mikutiene@gmail.com
Laimutis PAŠKEVIČIUS
Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos prezidentas
laimutis.paskevicius@medcentras.lt
Vidmantas PELĖDA
UAB „Transekspedicija“ generalinis direktorius
vidmantas.peleda@transekspedicija.lt
Mindaugas RUDYS
AB Šiaulių banko finansavimo paslaugų vystymo departamento direktorius
mindaugas.rudys@sb.lt
Valdemaras STANČIKAS
ZETA LAW advokatų profesinės bendrijos advokatas
valdemaras.stancikas@zetalaw.lt
Ramūnas STONKUS
KB Kredito unija „Tikroji viltis“ valdybos pirmininkas
r.stonkus@lku.lt
Aloyzas UBIS
AB „Actas“ valdybos pirmininkas
gamyba@actas.lt
Nerijus VARNAS
Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos prezidentas
prezidentas@kolegijos.lt
Jonas VIESULAS
UAB „Ferogama“ generalinis direktorius
jonas@ferogama.lt
Genė ZAVECKIENĖ
UAB “Lelija“ generalinė direktorė
info@lelija.eu
Jei susidomėjote LDK veikla ir turite klausimų